HomeBir Sosyal Medya Fenomeni, OnlyFans Üzerinden Sadece 9 Ayda Kazandığı Dudak Uçuklatan Miktarı AçıkladıGenelBir Sosyal Medya Fenomeni, OnlyFans Üzerinden Sadece 9 Ayda Kazandığı Dudak Uçuklatan Miktarı Açıkladı

Bir Sosyal Medya Fenomeni, OnlyFans Üzerinden Sadece 9 Ayda Kazandığı Dudak Uçuklatan Miktarı Açıkladı

Yayın tarihi: 20.07.2022

OnlyFans, sosyal medyada insanları ikiye bölmeye devam ediyor zira yine gelirini açıklayan bir OnlyFans içerik üreticisi ile karşı karşıyayız. Geçtiğimiz aylarda gelirini açıklayan Türkiye’den bir OnlyFans içerik üreticisi gündem yaratmıştı. Sosyal medyada bir hayli gündem olan Neslihan Güneş’in OnlyFans’den elde ettiği gelir 7.298 dolardı ve günlerce konuşulmuştu.

9 aylık OnlyFans geliri 18.024.150 dolar

Corinna Kopf isimli OnlyFans içerik üreticisi, aslında Facebook Gaming ile olan sözleşmesi Mart 2022’de sona erdikten sonra kısa süre önce Twitch’e geçen popüler bir yayıncıydı. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi bu onun tek gelir kaynağı değildi.

Popüler YouTuber David Dobrik ve kazançlı Instagram hesabının üstünde “Vlog Squad” ile arkadaş olan Corinna Kopf’un OnlyFans gelirini de zaten David Dobrik açıkladı. Yukarıda görebileceğiniz videoda kendisinin 9 aylık gelirinin toplamı tam 18.024.150 dolar. Aylık kazancı ise yaklaşık 1 milyon dolara denk geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir