Caner Ertaş: “Join Flock’ta hayaller gerçek oluyor, değişmek istiyorsan bize katıl!”

159457538 428687358419497 5275451347758630713 n 740x420 1

Sayın Caner, hikayenizle başlamak istiyoruz. Nasıl bir ailede büyüdünüz? Bize kendinizden ve yaptığınız çalışmalardan bahseder misiniz? Mutfak ve yemekle ilişkiniz nasıldı?

Merhaba. Çekirdek bir ailede büyüdüm. Ben tek çocuktum. Ailem sporu ciddi bir meslek olarak görmedi. Durum böyle olunca spora daha da yoğunlaştım.

2014 yılında fitness eğitmeni olarak çalışmaya başladım. Şu anda bire bir koçluk yapıyorum. İşim gereği mutfak ve yemekle her zaman iç içeyimdir. İyi fizik, iyi spor ve iyi beslenmeye eşittir.

Join Flock nedir, biraz bilgi verir misiniz?

Sürüye Katıl, sürüye katıl anlamına gelir. İnsanlara sporu aşılamak istiyoruz. Bu yüzden bu markayı yarattık. Join Flock’ta hayal edilen fizik hayal değildir. Bunu başarabiliriz.

Yaza formda girmek için neler yapabiliriz?

Öncelikle yaza fit girmek için günde ortalama elli dakika egzersiz yapmanızı öneriyorum. Ayrıca üç beyazı kontrol altında tutmanızı, alkolden uzak durmanızı ve akşam yemeklerini çok geç bırakmamanızı tavsiye ederim. Bu öneriler onların yaza formda girmelerine yardımcı olacaktır.

Kısa sürede değiştirmek mümkün mü?

Join sürüsünde kısa sürede değişiklik yapmak mümkündür. Çünkü değişim sistem gerektirir. Sistemimiz kısa sürede değişmek üzere inşa edilmiştir. Değiştirmek için en fazla 1,5 saat spor yapıyorsunuz ama gün 24 saat.

Join Flock’un farkı, istemciyi 24 saatlik bir sistemde kontrol etmektir. Hem beslenme hem de spor kontrollü bir tür yaşam koçluğu sistemidir. Spor ve beslenme bir yapboz gibidir, her müşteri ayrı bir yapbozdur. Parçaları doğru yerleştirdiğinizde ortaya güzel bir görüntü çıkıyor.

Her zaman formda kalmak mümkün mü?

Her zaman formda kalabilirsiniz. Küçük ödüller vererek beslenme konusunda kendinizi mutlu edersiniz. Diğer günlerde, temiz beslenmenize rağmen küçük ödüller sizi motive eder. Haftada ortalama 3-4 gün spor yapıyorsanız formda kalmak hayal değil.

Sağlıklı kalmak için ne yapmalıyız? Hangi yolları izlemeliyiz?

Sağlıklı kalmak için hareket etmeli ve doğru beslenmeliyiz. Sağlıklı kalmak istiyorsanız günde en az 10.000 adım atmalısınız. Bunu herkes yapabilir. Beslenme açısından fazla yağ, şeker ve tuzdan uzak durursanız sağlıklı olacağınız aşikar.

Yeni projeleriniz olacak mı? Eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Yeni projelerimiz çok yakında sizlerle olacak. Yeni projelerimiz insanların değişimini büyük ölçüde destekleyecek projelerdir. Yakında sürpriz olacak, takipte kalalım. Join Flock’ta hayaller gerçek oluyor. Değişmek istiyorsan bize katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

84334643 215377109604489 6593934995291817586 n 740x420 1

Ramazan Koltuk: “Bir an önce ekranlarda olmak istiyorum.”

ruzgar arslan

Rüzgar Arslan: “Kendime bakmayı seviyorum, bu yüzden spora çok önem veriyorum.”